Adres elektroniczny do rekrutacji na rok szkolny 2023 / 2024

Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych rozpocznie się 7 marca br. o godz. 13:00 i prowadzona będzie za pomocą elektronicznego systemu rekrutacji dostępnego pod adresem:

przedszkola.edukacja.warszawa.pl

Rodzice/prawni opiekunowie, aby wziąć udział w postępowaniu rekrutacyjnym, korzystają z zakładki „zarejestruj się” gdzie logują się wprowadzając:

• numer PESEL kandydata, imię i nazwisko dziecka,

lub

• numer identyfikacyjny do systemu informatycznego wydany przez dyrektora placówki pierwszego wyboru.

Rejestracja wniosków w systemie potrwa do 22 marca do godz. 20.00.

Po tym terminie nie będzie możliwe wprowadzenie nowych wniosków.

Złożenie wniosków o przyjęcie do przedszkola/oddziału przedszkolnego (wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym) potrwa do 23 marca do godz. 16.00.

Wniosek podpisany profilem zaufanym i dokumenty/oświadczenia potwierdzające kryteria rodzice przekazują za pośrednictwem elektronicznego systemu rekrutacji lub wersję papierową wniosku wraz z załącznikami składają w przedszkolu/szkole pierwszego wyboru.

Przed wypełnieniem wniosku prosimy o zapoznanie się z zasadami, kryteriami oraz harmonogramem rekrutacji.