Zawieszenie działalności przedszkola

SZANOWNI RODZICE

Decyzją Rządu od dnia 29.03.2021 r.  do dnia 09.04.2021 r.

Przedszkole nr 76  zawiesza swoją działalność.

W dniach 29.03. 2021 r. – 09.04.2021 r. przedszkole sprawuje opiekę dla dzieci zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 26 marca 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia

funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Rodzice będą mogli nadal korzystać z zasiłku opiekuńczego.

W związku z zawieszeniem działalności przedszkola od dnia 29.03 ( poniedziałek ) będziemy prowadzić edukację w formie zdalnej.

Edukacja zdalna będzie realizowana poprzez platformę iprzedszkole.

W iprzedszkolu w panelu rodzica w zakładce tablica ogłoszeń znajdziecie Państwo wiele ciekawych propozycji, pomysłów na każdy dzień dla poszczególnych grup od nauczycielek,

w formie zajęć i zabaw dla dzieci w ramach realizacji programów wychowania przedszkolnego.

Za pośrednictwem komunikatora w iprzedszkolu będziecie mieli Państwo możliwość prowadzenia konsultacji indywidualnych z nauczycielkami i specjalistami.

Zachęcam do korzystania z przesłanych materiałów edukacyjnych i mam nadzieję, że chociaż w części nasze propozycje

uatrakcyjnią dzieciom i Państwu ten trudny czas spędzony w domu.

Życzę spokoju, cierpliwości a przede wszystkim zdrowia.

Rozporządzenie MEN