Niezbędne środki ostrożności na terenie przedszkola

SZANOWNI  RODZICE

W związku z panującą epidemią COVID-19 oraz obowiązującymi wytycznymi GIS rodzice i opiekunowie mogą wchodzić jedynie do przestrzeni wspólnej przedszkola (wiatrołap),

ponadto rodzice i opiekunowie zobligowani są do zachowania dystansu społecznego minimum 1,5 m.

Rodzice i opiekunowie muszą również rygorystycznie przestrzegać wszelkich środków ostrożności (osłona ust i nosa, rękawiczki jednorazowe lub dezynfekcja rąk).

W związku z trwającym okresem adaptacji rodzice dzieci 3-letnich odprowadzają dzieci do sali gr II „Sówki” oraz gr VII “Tygryski”.

W związku z koniecznością ograniczenia przebywania osób trzecich w przedszkolu (wytyczne GIS) prosimy interesantów o kontakt z sekretariatem:
tel. 22 889 33 36 oraz e-mail: dyrektor@przedszkole76.waw.pl
Zalecane kontakty z nauczycielami – drogą telefoniczną lub poprzez stronę internetową iPrzedszkole.