Ankieta dotycząca opieki wakacyjnej

Szanowni Państwo

Zgodnie z informacją zamieszczoną na naszej stronie internetowej Przedszkole będzie sprawowało opiekę w okresie od 01 lipca do 11 sierpnia.

W tym okresie w dalszym ciągu placówka funkcjonuje w systemie zaostrzonego reżimu sanitarnego w placówce przy ul. Odkrytej 18.

Liczebności grup przedszkolnych są zmniejszone zgodnie z zaleceniami GISu oraz stosowane są procedury bezpieczeństwa zamieszczone na naszej stronie internetowej.

Aby móc zaplanować żywienie i opiekę dla Państwa dzieci zwracamy się z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety, dotyczącej zapotrzebowania na opiekę przedszkolną w tym okresie.

Prosimy o rzetelne wypełnienie ankiety, abyśmy mogli jak najlepiej wykorzystać nasze możliwości i zapewnić opiekę wszystkim potrzebującym dzieciom.

Ankietę prosimy odesłać na adres dyrektor@przedszkole76.waw.pl w terminie do 22.06.2020r. do godz. 12.00

Ze względu na rozwój sytuacji epidemicznej w kraju prosimy o odpowiedź na pytania analogiczne do tych z majowej ankiety,

dotyczące Państwa zatrudnienia i możliwości zapewnienia opieki dziecku w domu,

aby w przypadku zmniejszonej liczebności grup miejsce w przedszkolu znalazły dzieci rodziców obojga pracujących, którzy takiej możliwości nie mają.

O kwalifikacji dzieci do przedszkola będziemy informować mailowo z podaniem okresu, którego dotyczy informacja.

Natomiast od 12 sierpnia do 31 sierpnia nastąpi przerwa w funkcjonowaniu placówki.

Ankieta-wakacje